Terasy a móla

Terasy a móla

K praktickému a komfortnému bývaniu dnes už ako samozrejmosť patrí pekná a komfortná terasa. Okrem estetickej funkcie sa terasa stáva hlavným funkčným prepojením interiéru s exteriérom. Teda môžeme povedať, že terasa slúži na zväčšenie obytného priestoru smerom do exteriéru. Bezúdržbová terasa Woodlook je miesto relaxu a stretávania sa s rodinou a priateľmi.

Terasy a móla zhotovené drevoplastovým kompozitom Woodlook™, ktorého sa za posledných 8 rokov predalo v Česku, Poľsku či Maďarsku, ale hlavne na Slovensku viac, ako 100 000 m2, sa odlišujú oproti iným kompozitným materiálom vo viacerých faktoroch:

  • V zložení – 60 % tvorí vlákno z tvrdých exotických drevín, 40 % HDPE (tvrdený polyetylén) a ekologické aditíva. Vlákna z tvrdých exotických drevín svojimi prírodnými vlastnosťami zásadne prispievajú k odolnosti proti vlhkosti

  • V tvare drážok, ktoré sú extrudované do plochej roviny, čo umožňuje maximálny komfort pri chôdzi naboso

  • V homogénnosti zmesi v celom priereze či ploche bez viditeľných triesok a unikátnej hustote, ktorá prispieva k prakticky nulovej nasiakavosti, a teda výbornej tvarovej stálosti, pevnosti a takmer bezúdržbovosti

  • V mäkkom a teplom „omaku“, ktorý viac ako len pripomína drevo. Woodlook™– viac ako drevo

V ponuke sú 3 hlavné typy profilov s rôznym vzhľadom (drážkovaním) a rozmermi: Premium, Standard, Solid. Montáž pomocou 3 druhov klipov umožňuje variabilitu v šírke medzery medzi doskami. Dva druhy nerezových klipov pre medzery 2 mm alebo 4 mm a plastový klip pre medzeru 5 mm.

Konfigurátor woodlook

Pozrite si rôzne prevedenia materiálu woodlook na vizualizácii v reálnom prostredí, pomôže Vám lepšie si predstaviť jednotlivé farebné odtiene a varianty materiálu woodlook.

Farebnosť

Premium

Merbau
Mahagón
Grafit
Teak
Bangkirai
Antracit

Solid

Grafit
Merbau

Standard

Merbau
Teak
Mahagón
Grafit

Pozrite si ďalšie produkty

Kontaktujte nás

Sledujte nás