Terasy a móla

Terasy a móla

K praktickému a komfortnému bývaniu dnes už ako samozrejmosť patrí pekná a komfortná terasa. Okrem estetickej funkcie sa terasa stáva hlavným funkčným prepojením interiéru s exteriérom. Teda môžeme povedať, že terasa slúži na zväčšenie obytného priestoru smerom do exteriéru. Bezúdržbová terasa Woodlook je miesto relaxu a stretávania sa s rodinou a priateľmi.

Terasy a móla zhotovené drevoplastovým kompozitom Woodlook™, ktorého sa za posledných 10 rokov predalo v Česku, Poľsku či Maďarsku, ale hlavne na Slovensku viac, ako 160 000 m2, sa odlišujú oproti iným kompozitným materiálom vo viacerých faktoroch:

  • V zložení – 60 % tvorí vlákno z tvrdých exotických drevín, 40 % HDPE (tvrdený polyetylén) a ekologické aditíva. Vlákna z tvrdých exotických drevín svojimi prírodnými vlastnosťami zásadne prispievajú k odolnosti proti vlhkosti

  • V tvare drážok, ktoré sú extrudované do plochej roviny, čo umožňuje maximálny komfort pri chôdzi naboso

  • V homogénnosti zmesi v celom priereze či ploche bez viditeľných triesok a unikátnej hustote, ktorá prispieva k prakticky nulovej nasiakavosti, a teda výbornej tvarovej stálosti, pevnosti a takmer bezúdržbovosti

  • V mäkkom a teplom „omaku“, ktorý viac ako len pripomína drevo. Woodlook™– viac ako drevo

V ponuke sú 4 hlavné typy profilov s rôznym vzhľadom (drážkovaním) a rozmermi: Standard, Natur, Solid melange a Exclusive. Montáž pomocou 3 druhov klipov umožňuje variabilitu v šírke medzery medzi doskami. Dva druhy nerezových klipov pre medzery 2 mm alebo 4 mm a plastový klip pre medzeru 5 mm.

Konfigurátor woodlook

Pozrite si rôzne prevedenia materiálu woodlook na vizualizácii v reálnom prostredí, pomôže Vám lepšie si predstaviť jednotlivé farebné odtiene a varianty materiálu woodlook.

Farebnosť

Natur

Merbau Merbau
Mahagón Mahagón
Grafit Grafit
Teak Teak
Antracit Antracit

Solid Melange

Grafit Grafit
Mahagón Mahagón

Exclusive

Grey Grey
Mystic Mystic
Palisander Palisander
Zebrano Zebrano

Standard

Merbau Merbau
Teak Teak
Mahagón Mahagón
Grafit Grafit
Antracid Antracid

Pozrite si ďalšie produkty

Sledujte nás