Ploty a zábradlia

Ploty

Ploty Woodlook sú riešením pre dnešnú uponáhľanú dobu, kedy si väčšina z nás vie predstaviť lepšie strávený čas ako údržbou dreveného alebo kovového plotu. Drevoplastové ploty systému Woodlook, ponúkajú rôznorodé dizajnové možnosti pre architektov či stavebníkov. Ploty z materiálu Woodlook®, nielenže netreba natierať každý rok, no netreba ich natierať vôbec...

Zábradlie vyhotovené zo značkových drevoplastových profilov Woodlook je trvácne a takmer bezúdržbové. Drevoplastové zábradlie Woodlook sa dá vyhotoviť z akýchkoľvek profilov Woodlook v celej farebnej škále. WPC zábradlia Woodlook - zábradlia bez kompromisov.

Riešenie prakticky bezúdržbového oplotenia a zároveň rôznorodé dizajnové možnosti pre architektov či stavebníkov ponúka práve drevoplastový systém Woodlook™. Najčastejším spôsobom použitia profilov Woodlook™ je kombinácia s oceľovou konštrukciou.Pre zákazníkov, ktorí obľubujú moderné a nadčasové materiály nevyžadujúce žiadnu údržbu, je najvhodnejšia kombinácia systému Woodlook™ s hliníkovou konštrukciou poprípade s nerezovou konštrukciou.

Ako vhodnú plotovú výplň je možné použiť:

  • terasové dosky Woodlook™ Standard, Natur a Exclusive​

  • fasádne obklady Woodlook™ Grain a Modern​

  • plné plotové dosky Woodlook™​

Ploty a zábradlia

Konfigurátor woodlook

Pozrite si rôzne prevedenia materiálu woodlook na vizualizácii v reálnom prostredí, pomôže Vám lepšie si predstaviť jednotlivé farebné odtiene a varianty materiálu woodlook.

Farebnosť

Natur

Antracit Antracit
Grafit Grafit
Mahagón Mahagón
Merbau Merbau
Teak Teak

Standard

Grafit Grafit
Mahagón Mahagón
Merbau Merbau
Teak Teak
Antracid Antracid

Modern

Merbau Merbau
Antracit Antracit
Grafit Grafit
Mahagón Mahagón

Fence

Merbau Merbau
Grafit Grafit
Mahagón Mahagón

CO-Grain

Grey Grey
Mystic Mystic
Palisander Palisander
Zebrano Zebrano

Pozrite si ďalšie produkty

Kontaktujte nás

Sledujte nás