Fasády Woodlook

Woodlook™ odvetrávaná fasáda je moderný systém exteriérového plášťa z drevoplastových materiálov, ktorý je odstúpený od hlavnej obvodovej steny budovy a vytvára sa tak medzipriestor.

Tento priestor sa zvyčajne vyplňuje izolačným materiálom, aby sa zabezpečila energetická účinnosť budovy. 

Systém Woodlook odvetranej fasády má mnoho výhod.

Hlavnou z nich je ochrana obvodovej steny pred poveternostnými podmienkami. Okrem toho chráni budovu pred vlhkosťou, znižuje výskyt plesní a zvyšuje celkový tepelný komfort v interiéri.

Cirkulácia vzduchu v medzipriestore odníma vlhkosť z murovaných stien a zlepšuje celkový užívateľský komfort. 

Fasáda tiež tlmí tepelné žiarenie aj v silných slnečných podmienkach a umožňuje kompletné vylúčenie tepelných prestupov, vďaka prítomnosti exteriérovej izolácie.

Profil systému Woodlook je navrhnutý tak, aby zlepšoval zvukovú izoláciu budovy a zvyšoval pevnosť a stabilitu fasády.

Najvýznamnejšou vlastnosťou fasádneho systému Woodlook, ako aj ostatných produktov tejto značky je prakticky žiadna údržba a záruka 25 rokov.

V našej ponuke nájdete 2 základné typy profilov - Grain a Modern - s odlišnými vzhľadmi a rozmermi drážok, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim preferenciám. Montáž našej odvetranej fasády Woodlook je rýchla a jednoduchá vďaka klipom.

Pri navrhovaní rodinného domu sa mnohí rozhodujú pre drevenú fasádu, ktorá dodáva budove estetický a funkčný prvok. Avšak, stále viac ľudí sa rozhoduje pre drevoplastové fasády Woodlook, ktoré sú schopné nahradiť drevo a navyše vyžadujú minimálnu údržbu počas ich neuveriteľne dlhej životnosti.

Sledujte nás